koloryzacja blond, szkolenie fryzjerskie, akademia Fryzart, Szczecin

Poznaj tajemnicę idealnego blondu

Szkolenia fryzjerskie z blondów to doskonała okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności, gdyż blondy od dawna są bardzo popularne wśród klientek salonów. Koloryzacja blond – jest trudniejsza niż farbowanie włosów ciemnych, dlatego warto się uczyć i poznawać sekrety pięknych i zdrowych włosów.

Trendy blondów 2023:

W roku 2023 modny jest powrót do natury i lat 90. W tym roku na topie są ciepłe odcienie blondów: piaskowy, beżowy, śmietankowy, słoneczny, słomkowy, waniliowy. Zimne blondy też są chętnie wybierane, pomimo tego, że w 2023 w trendach są głównie ciepłe tony. Popularne są koloryzacje, przypominające włosy tknięte słońcem, z połączeniem ciepłych i zimnych pasemek. Nadal modną zostaję koloryzacja sombre, ombre i baleyage. A jeden z największych trendów to zdrowe, lśniące włosy.

szkolenie blond, trendy blondów, szkolenie fryzjerskie szczecin

Źródło: weheartit.com, Studio H&B Salwator, etsy.com, hadviser.com

Szkolenia z blondów Artego

Blond Expert Beauty Fusion to szkolenie z blondów przeznaczone dla osób, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu koloryzacji blond, przy użyciu wegańskich tonerów Beauty Fusion. Na szkoleniu dowiesz się o technikach koloryzacji, takich jak: Zig-Zag, Front Blond, Babylights czy Air Touch. Ponadto wykorzystasz zdobyta wiedzę w swoim salonie fryzjerskim.

Szkolenie fryzjerskie Blond expert It`s color jest dedykowane fryzjerom, które chcą poszerzyć swoja wiedze z zakresu koloryzacji blond, przy użyciu farb It’s Color. W części warsztatowej szkolenia poznasz 4 techniki rozjaśniania (Zig-Zag, Front Blond, Babylights czy Air Touch) oraz technikę tonowania włosów, by uzyskać maksymalna trwałość koloru.

szkolenia z blondów, szczecin, szkolenie fryzjerskie, akademia fryzart

Szkolenia Blond Mila

Szkolenie Be Blond to doskonała możliwość poznania sekretów idealnych blondów. Szkolenie przeznaczone jest dla fryzjerów początkujących i zaawansowanych. Dzięki bogatej palecie blondów, na szkoleniu tworzymy niepowtarzalne efekty koloryzacji. Ponadto, przekazujemy wiedzę na temat neutralizowania niepożądanych odcieni na różnych poziomach.

Blonde expert to trzydniowe szkolenie z wyjątkowym programem edukacyjnym dla osób, które pragną wyspecjalizować się w koloryzacji blond. Na szkoleniu omawiamy zasady łączenia barw, techniki rozjaśniania i koloryzacji, a także uczymy, jak się przeprowadza analizę kolorystyczną u Klientek.

Podczas szkolenia Blondy z efektem 3D omawiane są techniki i metody tworzenia trwałych i zdrowych blondów, takie jak: refleksy, baleyage, babylights, airtouch, front blond. Na szkoleniu również dzielimy się sekretami zachowania głębi koloru i przepisami uniwersalnych mieszanek niezbędnych, aby osiągnąć idealny blond.

Szkolenia z blondów Montibello

Celem szkolenia Skuteczna dekoloryzacja i blondy jest poznanie zasad dekoloryzacji i rozjaśniania włosów. Na szkoleniu poruszane są również tematy repigmentacji, regeneracji i pielęgnacji włosów po nieudanym rozjaśnianiu. Końcowym etapem szkolenia jest praca na modelkach.

Temperatura blondu to szkolenie podczas, którego przede wszystkim nauczysz się dobierać temperaturę blondu do urody Klientek. Poznasz również zasady bezpiecznej dekoloryzacji włosów z linią Platiblanc, sekrety neutralizacji niepożądanych odcieni za pomocą kolorów: Cromatone Meteorites, Metallics, In Flashy Colours.

Część teoretyczna szkolenia – to ogrom wiedzy, którą natychmiast wykorzystasz we własnym salonie fryzjerskim. Natomiast część warsztatowa – to doskonała okazja przećwiczyć i poprawić dotychczasowe kwalifikacje.

szkolenie, akademia fryzart, szczecin, szkolenie blond

Szkolenia Blond Subrina

Blondy na wysokościach – algorytm bezpiecznego rozjaśniania – algorytm 12 to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcieliby poszerzyć wiedzę na temat rozjaśniania włosów. W części teoretycznej omawiane są zasady dekoloryzacji oraz sposoby pielęgnacji włosów rozjaśnianych. Część praktyczna obejmuje wykonanie rozjaśniania krok po kroku, pod nadzorem instruktora.

Ice Queen to szkolenia, na którym dowiesz się, jak bezpiecznie wykonać rozjaśnianie włosów oraz koloryzację blond. Szkolenie Ice Queen skupia się na metodach uzyskania chłodnych, blondów, które są trwałe i zdrowe.

Szkolenie Perfekcyjny blond jest dedykowane nowym klientom oraz osobom, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu koloryzacji Subrina. Na szkoleniu poruszane są tematy bezpiecznego rozjaśniania włosów, tonowania oraz pielęgnacji włosów farbowanych.

Szkolenie z blondów Solfine

W słońcu Solfine. Sekrety blondu to szkolenie, na którym dowiesz się jak dobrać oksydant, jak wykonać kąpiel rozjaśniającą oraz o zasadach tonowania. Ponadto na szkoleniu odkryjemy tajemnice wyprowadzenia siwizny do blondu. Jest to niezbędne szkolenie dla fryzjerów zarówno zaawansowanych, jak i dla początkujących.

Przeczytaj również: 

 Julia Moskalyk

Julia Moskalyk

Doradca Klienta

Na co dzień zajmuję się sprzedażą kosmetyków, a tworzenie treści to moje dodatkowe zajęcie, w którym znajduje wiele przyjemności.