szkolenie barberskie, akademia fryzart, barbering, Szczecin

ABC Barber — dla kogo szkolenie barberskie

Szkolenia barberskie są obecnie jednymi z najpopularniejszych szkoleń w portfolio Akademii Fryzart. Coraz więcej mężczyzn dba o swój wygląd i poszukują takich usług u swoich fryzjerów. Szkolenie barberskie ABC Barber to wspaniałe szkolenie dla początkujących oraz dla fryzjerów, którzy mając już doświadczenie w strzyżeniu, chcą je przenieść także na brodę.

Trendy strzyżenia i techniki zmieniają się wraz z potrzebami Klientów. Dlatego też warto pozostać na bieżąco i ulepszać umiejętności. W trakcie szkolenia pracujesz pod okiem instruktora Łukasza Brauna. Ale także masz możliwość wymiany doświadczenia z innymi uczestnikami. Szkolenie barberskie obejmuje część teoretyczną i praktyczną. W pierwszej części omawiane są techniki strzyżenia wraz z dopasowywaniem zarostu do kształtu głowy, trendy, sprzęty i pielęgnacja męskich włosów. Jest to świetna okazja, aby porozmawiać i zadać wszystkie pytania.

W części praktycznej każdy samodzielnie może popracować modelem, dopasowując fryzurę i rodzaj strzyżenia oraz wykonać usługę. Nawet jeśli jesteś osobą początkującą, to zawsze masz wsparcie szkoleniowca oraz współuczestników. Naszych szkoleń nie traktujemy jak lekcji — jest to współpraca i wymiana doświadczeń, gdzie wszyscy są równi, łącznie z instruktorem.

Szkolenie barberskie ABC Barber – zalety

W krótkim czasie zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które od razu możesz zastosować w swoim salonie fryzjerskim. Nauczysz się precyzji i nakierunkujemy Cię na odnalezienie swojego własnego stylu. Jest to idealna okazja, aby odświeżyć zdobytą wcześniej wiedzę. W codziennej pracy często nie mamy czasu szukać nowości, a szkolenie daje do tego świetne możliwości.

Poznasz uniwersalną technikę, która pozwoli Ci na stworzenie większości form i fryzur. W trakcie pracy masz ciągły kontakt z instruktorem, który wskazując kierunek strzyżenia, zwiększa Twoją pewność siebie w pracy z maszynką i brzytwą.

Sprawdź wszystkie szkolenia barberskie:

 

 Kasia Pytyś

Kasia Pytyś

Pani od marketingu

O włosach piszę ponad 11 lat. Lubię śledzić trendy i nowości kosmetyczne. Zawodowo copywriter, prywatnie pasjonatka kręcenia loków.