Szkolenia trychologiczne – COLLEGE OF TRYCHOLOGY

🌟 Nowa Era Edukacji Trychologicznej w Szczecinie! 🌟

Mamy dobrą nowinę dla wszystkich pasjonatów świata fryzjerstwa i pielęgnacji włosów – zapraszamy Was do uczestnictwa w nowej, ekscytującej serii szkoleń z trychologii, czyli College of Trychology, które poprowadzą rewelacyjne dwie instruktorki Agnieszka Majewska i Agnieszka Sadziak!

To wyjątkowa półroczna podróż edukacyjna w Szczecinie, w ramach której skupimy się na różnorodnych aspektach pielęgnacji włosów. Co ważne, możecie wybierać między zakupem całego pakietu szkoleń a uczestnictwem w poszczególnych dwudniowych warsztatach. Chcemy, aby edukacja była dostępna dla każdego, dlatego oferujemy również opcję płatności ratami.

Nasze szkolenia nie tylko dostarczą Wam solidnej dawki wiedzy, ale także wprowadzą w najnowsze trendy i techniki trychologii. Dodanie tej specjalizacji do Waszego salonu fryzjerskiego to nie tylko sposób na poszerzenie oferty, ale także sprostanie rosnącym oczekiwaniom Waszych klientów.

TERMINY:
24-25.03.24 – PODSTAWOWE ZAGADNIENIA W TRYCHOLOGII
12-13.05.24 – CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA KONDYCJĘ WŁOSA ORAZ WYPADANIE WŁOSÓW
25-26.05.24 – NARZĘDZIA DIAGNOSTYCZNE W TRYCHOLOGII
16-17.06.24 – BEZINWAZYJNE ZABIEGI W TRYCHOLOGII
21-22.07.24 – DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA W SCHORZENIACH TRYCHOLOGICZNYCH
25-26.08.24 – TRYCHOLOGIA KOSMETYCZNA I FRYZJERSKA

 

Miejsce:
Akademia FLK SZCZECIN, ul. Sławomira 4, Szczecin

Kształcenie się w trychologii to nie tylko zdobycie umiejętności, ale również pasja do odkrywania nowych możliwości w pielęgnacji włosów. Ostatnie szkolenie trychologiczne, które odbyło się 25 lutego, było prawdziwym sukcesem, serdecznie dziękujemy uczestnikom za ich zaangażowanie!

Przesyłamy Wam kilka pamiątkowych zdjęć z tego inspirującego dnia. Zachęcam wszystkich do podjęcia wyzwania i dołączenia do naszego College of Trichology w Szczecinie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia na szkoleniach, gdzie wspólnie odkryjemy tajniki zdrowych i pięknych włosów!