szkolenia fryzjerskie dla początkujących, szczecin, akademia fryzart,

Szkolenia fryzjerskie: dlaczego warto jeździć na różne szkolenia?

Czy wiesz, że właściwy wybór szkoleń fryzjerskich może mieć ogromny wpływ na Twój rozwój zawodowy? Fryzjerstwo to praca, która wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i nawyków. Akademia Fryzart oferuje wiele wysokiej jakości szkoleń dla fryzjerów każdego poziomu. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją karierę w branży fryzjerskiej, czy jesteś doświadczonym fryzjerem, znajdziesz tutaj kurs dla siebie. Szkolenia w Akademii Fryzart prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy śledzą najnowsze trendy w branży i zawsze służą pomocą w rozwiązywaniu trudnych zagadnień. Dzięki naszym szkoleniom uczestnicy zyskują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także możliwość praktycznego zastosowania jej w pracy.

Jakie korzyści dla fryzjera wynikają ze szkoleń fryzjerskich?

1. Aktualizacja wiedzy: Szkolenia fryzjerskie pozwalają na bieżąco uaktualniać swoją wiedzę dotyczącą nowych trendów i technik fryzjerskich.

2. Rozwój umiejętności: Fryzjerzy uczestniczący w szkoleniach mają okazję do rozwijania swoich umiejętności w zakresie cięcia, koloryzacji czy stylizacji włosów.

3. Zwiększenie zaufania klientów: Fryzjer, który ciągle się uczy ma większą szansę na zdobycie zaufania klientów i zwiększenie swojej renomy na rynku.

4.Zwiększenie zysków: Fryzjer, który stale rozwija swoje umiejętności i wiedzę, może przyciągać do siebie nowych klientów.

6. Budowanie relacji z innymi fryzjerami: Szkolenia fryzjerskie dają możliwość nawiązania kontaktów i współpracy z innymi fryzjerami, wymianie doświadczeń oraz rozwijaniu umiejętności w grupie.

szczecin, szkolenia fryzjerskie, barbering, szkolenia fryzjerskie

Szkolenia fryzjerskie dla początkujących – jakie wybrać?

Jeśli chodzi o szkolenia fryzjerskie dla początkujących, można wybierać spośród różnych opcji. Warto zastanowić się na jakie umiejętności chcemy się skupić i jakie cele chcemy osiągnąć.

Oto kilka przykładowych opcji:

1. Kolorymetria– dedykowane początkującym, którzy nie mieli jeszcze żadnego doświadczenia z koloryzacją. W takich szkoleniach uczestnicy uczą się podstawowych tajników koloryzacji, diagnozy włosa, sposobów na uzyskanie kolorów najchętniej wybieranych przez Klientki.

2. Basic cut – Barber – skupiają się na konkretnych zagadnieniach, takich jak np. trendy w cięciu i stylizacji fryzur męskich oraz pielęgnacji i cięcia zarostu.

3. Bezpieczny start+ – szkolenie które pozwala na poznania najważniejszych zagadnień z zakresu kolorymetrii, analizy kolorystycznej, repigmentacji, korekty koloru oraz pielęgnacji włosów farbowanych.

Jakie umiejętności zyskasz dzięki szkoleniom fryzjerskim?

1. Techniki cięcia i stylizacji włosów.
2. Wybór odpowiednich produktów i narzędzi fryzjerskich.
3. Umiejętność wykonywania różnych rodzajów fryzur i usług, takich jak upięcia, koki, warkocze, falowanie, prostowanie, farbowanie itp.
4. Komunikacja z klientami i zrozumienie ich potrzeb i wymagań.
5. Zarządzanie czasem i organizacja pracy w salonie fryzjerskim.
6. Zrozumienie podstaw higieny i bezpieczeństwa w pracy fryzjera.
7. Techniki marketingowe i reklamowe dla promocji salonu fryzjerskiego czy marki.

Szkolenia fryzjerskie w Szczecinie: oferta najpopularniejszych kursów

  1. Szkolenia z blondów – o idealne spotkania dla tych, którzy chcą zostać specjalistami od blond koloryzacji i poznać przepisy na perfekcyjne blondy.
  2. Strzyżenia damskie –  to podstawowe szkolenie dla każdego fryzjera, który posiada usługę strzyżenia w ofercie swojego salonu.
  3. Szkolenia barberskie – w ofercie mamy szkolenia barbarskie zarówno dla osób początkujących –  ABC Barber, jak i dla zaawansowanych – Master Barber
  4. Szkolenie Grey cover – nauczy cię pracować z siwymi włosami.
  5. Dekoloryzacja – szkolenie przeznaczone dla fryzjerów posiadających wiedzę dotyczącą koloryzacji i pragnących rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie rozjaśniania włosów.
  6. Botoks – szkolenie stworzone z myślą o osobach, które chcą poznać tajniki przeprowadzenia zabiegu regenerującego na włosach.

Przeczytaj również:Julia Moskalyk

Julia Moskalyk

Doradca Klienta

Na co dzień zajmuję się sprzedażą kosmetyków, a tworzenie treści to moje dodatkowe zajęcie, w którym znajduje wiele przyjemności.